Zámočník

Lokalita okres Nováky
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 6-9 Eur na hodinu

Pre strojársku spoločnosť hľadáme šikovných zámočníkov!

Náplň práce

  • príprava dielov k montáži podľa výkresovej dokumentácie, meranie, orysovanie, brúsenie
    - ustavovanie dielov, podskupín, skupín do celku, stehovanie
    - ohýbanie, skružovanie plechov
    - vŕtanie, rezanie závitov
    - montáž

Požiadavky zamestnania

  • čítanie výkresovej dokumentácie
    - SŠ- strojárske
    - prax na pozícii 3roky
    - schopnosť samostatnej práce podľa výkresovej dokumentácie
    - základný kurz zvárania CO2 a TIG, rezanie plameňom - výhodou
    - zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, kladný prístup k práci
    - variabilnosť (v prípade potreby práca nadčas)

Výhody

  • príspevok zamestnávateľa na DDS
    - školenie a podpora spoločnosti
    - perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
    - zaškolenie na výrobu vysokej kvality pre zahraničných zákazníkov
    - práca na jednu zmenu- 6-14hod., v prípade potreby nadčas

Strojárska výroba pre farmaceutický, chemický aj petrochemický priemysel pre zahraničných zákazníkov.

Veronika Krigovská