Vodič autobusu

Lokalita Bavorsko, Bádensko-Württembersko
Nástup ASAP
Typ Plný úväzok
Mzda od 2700€

Hľadáme skúseného a spoľahlivého vodiča autobusu na plný úväzok. Úspešný kandidát bude zodpovedný za bezpečný a efektívny prevoz cestujúcich na rôzne trasy podľa stanoveného rozvrhu. Kandidát musí vlastniť platný vodičský preukaz D.

Náplň práce

Prevoz cestujúcich na rôzne trasy podľa stanoveného rozvrhu

Požiadavky zamestnania

Vodičský preukaz skupiny D, KKV
Nemecký jazyk je výhodou, ale nie je to podmienkou.
Vlastné auto.

Výhody

Hrubá mzda: od 14,15 €/hod
Príplatky: nočná, nedeľná, sviatok, nadčasy
Dieti: 20€/deň
Mesačný príplatok: 600 € netto (pri 20 pracovných dňoch)
Netto: cca 2700€

Peter Harčár