TOP práca v logistike - zúroč svoje skúsenosti. Práca na NZV/VZV. Bezplatná doprava. Mzda okolo 1500€.

Nástup dohodou / ihneď
Mzda základná mzda 1245 + 80€ nočný príplatok + 120-160€ osobnostný príplatok

Ak máš skúsenosti s prácou na NZV/VZV a platný preukaz, hľadáme práve Teba. Poď pracovať do známej logistickej spoločnosti v Nitre. Do práce Ťa odvezie firemný autobus a zadarmo. Neváhaj ma kontaktovať.

Náplň práce:

  • Práca na VZV / NZV,
  • vychystávanie objednávok,
  • práca so skenerom,
  • preprava materiálu k výrobným linkám,
  • a iné skladové práce na vozíkoch.

Požiadavky zamestnania

  • ochota pracovať na 3 zmeny,
  • vek od 18 rokov,
  • potrebná prax a platný preukaz (ak máte neplatný preukaz, vieme obnoviť)

Výhody

  • bezplatná doprava,
  • zabezpečené ubytovanie,
  • 10% bonusy,
    1. plat,
  • finančný príspevok na stravné,
  • možnosť záloh,
  • pracuje sa od PON-PIA. Voľné víkendy
Kaliňáková Katarína
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná