TOP práca v logistike pre skladníka s VZV _ víkendy voľné

Nástup dohodou
Mzda Možnosť zárobku od 1300 € do 1450€ brutto/mesiac.

Hľadáte perspektívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti? Do tímu priberáme mužov. Ponúkame slušný plat, bonusy a benefity. Zálohy podľa Vašej potreby. U nás sa zamestná každý, kto má skúsenosti s prácou v sklade.

Hlavnou náplňou práce je:

  • zaskladňovanie a vyskladňovanie dielcov
  • práca s VZV
  • komunikácia s dopravcami, objednávanie prepráv
  • spracovanie pohybov dielcov v systéme Host, Access, Excel

Požiadavky zamestnania

  • manuálna zručnosť
  • práca na 3 zmeny
  • skúsenosti s prácou na VZV podmienkou (prepadnuté papiere obnovíme)

Výhody

variabilná zložka do 154 € mesačne

  • dochádzkový bonus do 980€/rok
    1. aj 14. plat!
  • náborový bonus do 600€
  • príspevok pri odporučení nového zamestnanca do 600€
  • príspevok na vlastnú dopravu
Hanková Iveta