Test Engineer/ Banking- Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 8 000 Gross/ MD-Freelance

Rád by si pracoval ako Test Engineer v bankovom prostredí?

Pridaj sa do nášho tímu, ktorý sa bude podieľať na vývoji a prevádzke aplikácií pre retailové a korporátne bankovníctvo.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni medior/senior.

Zaujala Ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Vykonávanie analýzy testov a príprava testovacích scenárov podľa špecifikácií
  • Príprava a realizácia manuálnych a automatizovaných testov (backendové/frontendové funkcie) vrátane testov E2E

Požiadavky zamestnania

Tech Stack

  • Jira (xRay), Confluence, Postman
  • Jenkins, GIT, Kibana
  • Selenium/ Playwright
  • MS SQL
  • Rest/ SOAP Api

Nice to have

  • JavaScript, TypeScript
  • SQL
  • Apache Kafka

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home office
  • Programy, online kurzy & workshops

Tešíme sa na Teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním svojho CV.

Veronika Mačuhová