Technik výroby plastových výrobkov

Lokalita Okres Nitra
Nástup 1.10.2024
Typ Plný úväzok
Mzda 1850 Eur + zákonné príplatky

Pre výrobnú spoločnosť hľadáme Technika výroby.

Náplň práce

  • Zabezpečovanie nábehu sériovej výroby v požadovanom čase a pri dodržiavaní zhodnosti výrobkov,
    - Odhaľovanie odchýlky (čas, zhoda výrobkov, ...) a naprávať ich,
    - Zabezpečovanie riadneho obsadenia pracovných pozícií a dodržiavanie operačných postupov, najmä postupy týkajúce sa sledovania zhody výrobkov,
    - Zakročenie pri upozornení operátorov na možný problém,
    - Zaručiť pravdivosť riadiacich informácií získaných priamo od zamestnanca alebo prostredníctvom operátorov.
    - Montáž a demontáž nástrojov,
    - Overovanie riadneho fungovania používaných výstupných zariadení,
    - Zabezpečovanie prvostupňovej údržby nástrojov a zariadení,
    - Priprava pracovných postov,
    - Vyhotovovanie pracovnej (výrobnej) dokumentáciu,
    - Kontrola zhody výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám,
    - Informovanie nadriadeného o zmene nastavení, ktoré uskutočňuje,
    - Informovanie nadriadeného o nevyhnutných bodoch pri predávaní pokynov,
    - Pomoc operátorom pri určovaní zhodnosti výrobkov,
    - Zodpovednosť za dodržiavanie pracovnej disciplíny a požiadaviek bezpečnosti práce
    - Podieľať sa na ohodnotení operátorov,
    - Príjem komponentov a zásobovanie lisov

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosť s nastavovaním vstrekolisov
    - Analytické myslenie, analýza a riešenie problémov
    - Manuálna zručnosť, praktické myslenie, flexibilita
    - Samostatnosť a spoľahlivosť
    - Technická gramotnosť
    - Práca v tíme, trpezlivosť

Výhody

  • Príplatky za dochádzku
    - Príplatky za výkon
    - Motivačný bonus
    - Stravné vo výške 4,50 Eur
    - Zákonné príplatky

O klientovi

Výrobná spoločnosť.

Veronika Krigovská
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná