Technik údržby

Lokalita okres Piešťany
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 1300 Eur

Pre klienta pôsobiaceho v oblasti množenia rastlín hľadáme šikovného údržbára.

Náplň práce

  • Údržba na dennej, týždennej, mesačnej báze
    - Vykonávanie prehliadok na zariadeniach, odstraňovanie vzniknutých porúch
    - Zabezpečenie bezproblémového chodu výroby / na parných, elektrických, vodárenských zariadeniach, vzduchotechnika pre sterilné prostredie / cez počítačový monitorovací systém
    - Prvá kontaktná osoba pri technických poruchách
    - Elektrikárske a údržbárske práce

Požiadavky zamestnania

  • 2 roky prax
    - Vzdelanie v odbore: elektrotechnické, technické, stavebné
    - Vodičský preukaz B
    - elektrotechnic.spôsobilosť § 22
    - Flexibilita, ochota sa učiť a získavať nové poznatky
    - Samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť

Výhody

  • Práca v stabilnej, stále sa rozrastajúcej spoločnosti
    - Príspevky pri významných životných udalostiach
    - Nepeňažné darčeky a darčekové poukážky na konci roka
    - Služobný mobil aj na súkromné účely
    - Obedy za 1 EUR ( 80% z ceny obedov platí zamestnávateľ )
    - Koncoročný bonus až do výšky 500 Eur/rok, každoročná valorizácia miezd
    - Zabezpečený pitný režim a káva
    - Firemné akcie
    - Poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou
    - Príjemné, tiché a čisté pracovné prostredie
    - Priateľská firemná kultúra

O klientovi

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti množenia rastlín.

Veronika Krigovská