Technický manažér

Lokalita Považská Bystrica
Nástup ASAP alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2.500€ brutto

Do tímu nášho klienta, výrobno-obchodnej spoločnosti, hľadáme skúseného manažéra pre samostatné riadenie technickej agendy spoločnosti.

Náplň práce

  • činnosti súvisiace s technickou správou majetku spoločnosti,
  • plánuje a vykonáva dohľad nad investíciami, opravami a údržbou stavebného a strojárskeho charakteru,
  • realizuje dohľad a správu agendy osobnej a nákladnej automobilovej dopravy.

Požiadavky zamestnania

  • VŠ vzdelanie v odbore stavebníctvo, strojárstvo, doprava, technika, ekonomika,
  • VP skupiny B,
  • minimálne 2 roky a viac praxe na podobnej pozícii,
  • manažérske zdatnosti (manažment ľudí, projektový manažment),
  • výborné riadiace a organizačné schopnosti,
  • schopnosť samostatne rozhodovať, odolnosť voči stresu,
  • flexibilita,
  • orientácia na cieľ a výsledok.

Výhody

  • práca v stabilnej výrobnej spoločnosti,
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja,
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • príspevok pri nástpe 2.000€
  • bohatý sociálny program pre zamestnancov.

O klientovi

Našim klientom je výrobno-obchodná spoločnosť.

Peter Harvaník