STAŇ SE SOUČÁSTÍ NEJKRÁSNĚJŠÍCH KONCERTŮ V PRAZE!

Lokalita Praha
Nástup od září 2024 do června 2025
Mzda 160 Kč/hod

Staň se součástí nejkrásnějších koncertů v Praze: Hledáme nadšené pořadatele na brigádu!

Sestavujeme spolehlivý a zodpovědný tým brigádníků na pořadatelství kulturních akcí v Praze, pro Symfonický orchestr hl. města Prahy, během sezóny, která trvá od září do června. Pokud hledáte pravidelnou a dlouhodobou brigádu, a navíc máte rádi kulturu a chcete se podílet na organizaci prestižních akcí, přidejte se k našemu týmu!

Odměna:

  • základní hodinová mzda je 160 Kč/hod
  • podmínkou je účast na plánovaných termínech, v případě zrušení termínů je odměna snížena a spolupráce ukončena
  • možnost vyplacení záloh do několika dnů po akci

Místo výkonu práce:

  • všechny akce se konají v Praze

Pracovní doba:

  • Obvyklá pracovní doba: 18:30 - 22:00
  • Některé akce se konají i dopoledne

Náplň práce:

  • Kontrola vstupenek
  • Prodej programů
  • Uvádění návštěvníků na jejich místa
  • Předávání květin na pódiu
  • Provoz šatny
  • Další organizační a podpůrné činnosti podle potřeby

Požadavky:

  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Vlastní oblečení:
    • Hostesky: černé nevyzývavé šaty, společenské boty
    • Promotéři: černý oblek a bílá košile, společenské boty

Nabízíme:

  • Pravidelnou (několik akcí týdně) a dlouhodobou brigádu v Praze od září do června
  • Zajímavou a pestrou práci v kulturním prostředí
  • Možnost podílet se na organizaci významných kulturních událostí

V případě zájmu se neváhejte přihlásit a rovnou si naplánujeme termíny směn! Váš tým, Promoteri.eu

Promoteri.eu
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná