Sourcer - Senior IT Strategický Nákupca

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 3600 EUR brutto/mesiac, v závislosti od individuálnych skúseností kandidáta

Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedať za Procurement pre komplexné projektové dodávky z oblasti finančných systémov:

  • IT SW
    • Výber custom vývoj riešení - waterfalll, agile
    • Výber krabicových riešení
  • Cloud a všetko s ním spojené
  • SW licencie

Náplň práce

  • zodpovednosť za vývoj a realizáciu a RIADENIE obstarávacích kategórií a stratégií pri nákupe tovarov a služieb v súlade s obchodnými cieľmi spoločnosti
  • príležitosť zodpovedať za vyššie uvedené kategórie a úlohy aj na regionálnej úrovni v rámci niektorých krajín V4,
  • zameranie nielen, ale aj na správu, manažment a negociácie spojené s vybranými kontraktami z oblasti outsourcingu a regulácie
  • zodpovednosť za prieskum trhu v pridelených kategóriách tovarov a služieb - získavanie a analýza informácií o trendoch a trhovom prostredí, v ktorom operujú dodávatelia, s cieľom aplikovať najlepšie praktiky a využiť možnosti (biznis trendy, trhové podmienky, nákladovú štruktúru dodávateľov a subdodávateľov, benchmarky) pre dosiahnutie najlepších obchodných podmienok pre spoločnosť
  • príprava a realizácia obstarávacích stratégií v spolupráci s business vlastníkmi
  • zodpovednosť za prípravu a realizáciu výberových konaní
  • vedenie negociácií zmluvných podmienok a uzatváranie zmlúv s dodávateľmi a zodpovednosť za riadenia a správu kontraktov počas ich celého "životného cyklu"
  • riešenie porušovania zmluvných podmienok a mimoriadnych situácií s dodávateľmi
  • zodpovednosť za neustále vylepšovanie zmluvných podmienok
  • zodpovednosť za dosahovanie stanovených ukazovateľov výkonnosti a ich reporting pre pridelené kategórie
  • spolupráca pri optimalizácii procesu objednávania (P2P-proces) s cieľom minimalizácie transakčných nákladov
  • vykonávanie ostatných úloh pridelených nadriadeným

Požiadavky zamestnania

  • min. 8 rokov praxe v oblasti Procurementu/Nákupu (obstarávanie tovarov/služieb/sourcing)
  • proaktívny, iniciatívny a tímový prístup
  • strategické a analytické myslenie
  • záujem o sebarozvoj a učenie sa
  • obchodné zručnosti a vyjednávacie schopnosti
  • schopnosť riešiť úlohy samostatne a pracovať pod stresom
  • dobré riadiace, organizačné schopnosti, task a time manažment a vysoké pracovné nasadenie

Výhody

  • neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • práca na TOP projektoch
  • možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert, b) líniový management
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky navyše s programom

O klientovi

Spoločnosť vo finančnom sektore.

Matej Kováč
Matej Kováč