Full-Stack Developer - Senior / e-commerce/ Slovakia

Lokalita Bratislava/ On-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Employment,Self employment
Mzda EUR 3000 - EUR 5200/ Monthly on Employment Contract/ TPP

Rád by si pracoval ako Full-Stack Developer - Senior v oblasti e-commerce pre jednu z najväčších Digitálnych spoločností v Európe?

Pridaj sa do nášho e-commerce tímu a podieľaj sa na vývoji, architektúre a implementovaní riešení pre komlexnú e-commerce platformu využívanú medzinárodnou  klientelou. Taktiež budeš ma možnosť pracovať na projektoch v oblasti Backend & Frontend vývoja s využitím PHP frameworkov.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

Náplň práce

  • Práca s frontendovými technológiími ako vanilla JavaScript, HTML, CSS, jQuery a Ajax
  • Vývoj backendových aplikácií s využitím PHP frameworkov ako Laravel a Symphony
  • Práca s microservices/micro-frontend architektúrou a návrh a implementácia nových architektúr
  • Optimalizácia výkonu a škálovateľnosti e-commerce platformy
  • Diagnostika a odstraňovanie komplexných problémov
  • Nasadzovanie a spravovanie nových aplikácií a inštalovanie nových verzií aplikácií
  • Práca s template engine ako Oxid s Smarty a Twig
  • Spolupráca s cross-funkčnými tímami na vývoji nových funkcií a vylepšovaní existujúcich aplikácií.

Požiadavky zamestnania

 Tech Stack

  • Frontend & Backend technológiami / 5+ rokov skúsenosti
  • PHP (Laravel & Symphony)
  •  JavaScript, HTML, CSS, jQuery, Ajax & JS libraries/plugins
  • Microservices/micro-frontend architecture
  • CI/CD pipeline optimization
  • GitLab, Git, Jenkins, GitHub Actions
  • Agile/ Scrum

Nice to have

  • OXID shop system/similar e-commerce shop system
  • Oxid with Smarty (v6)
  • Twig (v7)
  • Vue.js/ React.js
  • SQL
  • ERP System

Výhody

  • Teambuilding a iné aktivity
  • Rozširuj svoje znalosti prácou na rôznych kurzoch/ školeniach.

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Leonard Bencz
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná