Senior DevOps Engineer / Banking - Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 8 000 Gross/ MD-Freelance

Rád by si pracoval ako DevOps Engineer na komplexných riešeniach pre bankový sektor?

Zaujímaš sa o automatizáciu nasadzovania, agilné riešenie projektov a moderné technológie?

Pridaj sa do nášho tímu a podieľaj sa na nasadzovaní nových aplikacií, ako aj na udržiavaní ich hladkého priebehu bankového systému.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Budovanie a rozvoj OPS kompetencií v DevOps
  • Spolupráca s tímom zabezpečujúcim prevádzku nových aplikácií pri konfigurácii a ladení infraštruktúry podľa SLA
  • Infraštruktúrne riešenia (zálohovanie a skladovanie dát, servery, networking, databázy, OS) a správa (monitoring, operačné systémy) podľa OPE_COE
  • Monitoring, detekcia, hlásenie a riešenie IT problémov
  • Podpora v automatizácii deploymentu a testovania
  • Správa služieb medzi prevádzkovými tímami (INFRA) a aplikačným squadom s dôrazom na middleware platformy

Požiadavky zamestnania

Požiadavky na kandidáta

  • Anglický jazyk s technickým zameraním na komunikatívnej úrovni
  • Pohotovosť: 24/7 - 1x za každé 3 týždne

Tech Stack

  • Kubernetes, Linux / senior level
  • Python, MSSQL, DevOps
  • práca s Linux OS, SQL a sieťami na pokročilej úrovni
  • IBM HTTP server / Apache / nginx + Docker, Grafana, Prometheus, Java EE a ELK stack výhodou
  • Git, CI/CD pipeline
  • Ansible, Teraform, UrbanCode Deployment, ArgoCD výhodou
  • Bash, Python, Perl na aktívnej úrovni

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home office
  • Programy, online kurzy & workshops

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Františka Sviatková
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná