Senior Backend Developer / Banking - Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 8 000 Gross/ MD-Freelance

Rád by si pracoval ako Backend Developer pre bankový sektor?

Máš bohaté skúsenosti v oblasti architektúry a chcel by si svojimi znalosťami v kľúčovej roli prispievať  k zavádzaniu moderných procesných technológií? Pridaj sa k nám a podieľaj sa na jednom z najväčších digitálnych projektov v ČR.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Vývoj na platforme Camunda 8
  • Podieľanie sa na implementácii tejto modernej procesnej technológie
  • Rozvoj platformy a nadväzujúcich komponentov
  • Automatizácia procesov

Požiadavky zamestnania

Tech Stack

  • Camunda 8, Zeebe Engine, gRPC protokol, BPMN
  • Kubernetes, HELM charts, Istio
  • Java 21, Spring 6, Spring Boot 3, Hibernate 6, JUNIT 5, Maven
  • Skúsenosť s Elastic (primárne Elasticsearch a Kibana)
  • HTTP, TLS, práca s certifikátmi a Java keystores

Nice to have:

  • Kafka a Kafka Streams
  • Artemis MQ messaging
  • PostgreSQL a SQL

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home office
  • Programy, online kurzy & workshops

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Františka Sviatková