Potrebuješ peniaze každý týždeň? Ponúkame ti prácu lahôdkara s týždenným vyplácaním. Neváhaj a pridaj sa ku nám.

Nástup dohodou
Mzda 5,50€/hod brutto + príplatky za víkend sobota 7,65€/hod a nedeľa 9,81€/hod

Chceš si privyrobiť? Využi našu ponuku, hľadáme záujemcov o prácu lahôdkárka/lahôdkár. Dobre si zarobíš, získaš nové skúsenosti a super kolegov!

Náplň práce:

  • práca na obsluhovanom úseku
  • kontrola trvanlivosti a kvality tovaru
  • dopekanie pečiva a tovaru

MZDA: 5,50€/hod brutto + príplatky za víkend sobota 7,65€/hod a nedeľa 9,81€/hod Zmeny si dohaduješ ranné a poobedne

Požiadavky zamestnania

  • vek nad 18 rokov
  • potravinársky preukaz

Výhody

  • týždenné vyplácanie mzdy
  • dlhodobá a stabilná brigáda
  • možnosť dohadovania zmien podľa potreby

O klientovi

Obchodný reťazec zameraný na predaj potravín.

Klačanova Nikola