Poď pracovať ako čašník/čašníčka do kaviarne so štýlovou atmosférou, instagramfriendly interiérom a vynikajúcimi jedlami a nápojmi. Dlhodobá brigáda!

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 7,50 € brutto/hod.

Poď pracovať do kaviarne, ktorá sa špecializuje na vytváranie nezabudnuteľných zážitkov pre svojich zákazníkov. Možno hľadáme práve teba! :)

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude:

  • Privítanie a obsluha zákazníkov s úsmevom a priateľským prístupom
  • Prijímanie objednávok a odporúčanie našich špecialít
  • Servírovanie jedál a nápojov v súlade s vysokými štandardmi
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch kaviarne
  • Práca s pokladňou a manipulácia s hotovosťou
  • Spolupráca s tímom na zabezpečenie skvelej zákazníckej skúsenosti

Požiadavky zamestnania

  • Reprezentatívny vzhľad
    - Schopnosť komunikovať bez problémov v slovenčine
    - Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
    - Príjemné vystupovanie a orientácia na zákazníka
    - Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita

Výhody

  • Príjemné pracovné prostredie v atraktívnej lokalite
  • Príležitosť pracovať v dynamickom a priateľskom tíme

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná, je dynamická a inovatívna spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie vysokokvalitných služieb v oblasti kaviarenského priemyslu. Spoločnosť bola založená s cieľom priniesť na slovenský trh jedinečný a nezabudnuteľný zážitok z návštevy kaviarne, ktorý kombinuje prvotriedne služby, vynikajúce jedlo a nápoje s moderným a príjemným prostredím.

Bc. Barbara Dupejová