Planning and Supply Chain Supervisor

Lokalita Šamorín
Nástup ASAP alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 1.800€ do 2.200€ brutto v závislosti od skúseností + 13.plat

Pre nášho klienta, nadnárodnú výrobnú spoločnosť v Šamoríne, hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Planning and Supply Chain Supervisor.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

  • Monitorovanie a riadenie zásob (MRP)
  • Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
  • Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi
  • Komunikácia s OEM klientmi za účelom plánovania výroby
  • Tvorba výrobného plánu a objednávok
  • Monitoring plnenia plánu výroby a reporting
  • Analýza a kontinuálne zlepšovanie procesov nákupu, logistiky a plánovania výroby

Požiadavky zamestnania

Skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnom prostredí - PODMIENKOU
Aktívna znalosť anglického jazyka - B2 - komunikácia na dennej báze ( písomne, ústne, zaučenie, meetingy)
Schopnosť pracovať z vlastnej iniciatívy s proaktívnym prístupom k výzvam
Vysoká miera zamerania na zákazníka (interne aj externe)
Vynikajúce ovládanie a pochopenie systémov MS Office a ERP
Proaktívne schopnosti riešiť problémy
Out-of-box thinking
Schopnosť stanovovať si priority
Výborné komunikačné schopnosti
Microsoft Excel  - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP ProcessIntegration/ProcesOrchestration (PI/PO)

Výhody

  • stabilná práca v modernej, nadnárodnej spoločnosti
  • zaujímavé platové ohodnotenie + 13.plat
  • pohyblivá pracovná doba
  • zdarma parkovanie priamo pred budovou spoločnosti
  • priateľská, neformálna atmosféra
  • podpora od kolegov z iných oddelení
  • zaučenie
  • možnosť osobného a profesijného rastu
  • možnosť profesijne sa posunúť na manažérsku pozíciu a vybudovať si vlastný tím
  • aktívne využívanie anglického jazyka
  • práca vhodná aj pre mamičku po materskej dovolenke

O klientovi

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť.

Iveta Šottníková
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná