Obrábač kovov

Lokalita okres Nováky
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 9-13Eur/ hod.

Pre strojársku spoločnosť hľadáme obrábača kovov so skúsenosťami!

Náplň práce

  • Čítanie výkresovej dokumentácie
    - Nastavovanie sústruhov
    - Opracovávanie polovýrobkov sústruhov s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok
    - Vykonávanie jednoduchých povrchových úprav polovýrobkov
    - Vykonávanie jednoduchých opráv a údržby strojov a zariadení
    - práca na 3zmeny

Požiadavky zamestnania

  • čítanie výkresovej dokumentácie
    - práca na horizontálnej vyvrtávačke WHN 13
    - programovací jazyk MEFI 859
    - SŠ- strojárske
    - technická gramotnosť
    - samostatnosť, zodpovednosť

Výhody

  • príspevok zamestnávateľa na DDS
    - školenie a podpora spoločnosti
    - perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
    - zaškolenie na výrobu vysokej kvality pre zahraničných zákazníkov

Strojárska výroba pre farmaceutický, chemický aj petrochemický priemysel pre zahraničných zákazníkov.

Veronika Krigovská