Obchodný a technický zástupca

Lokalita Východné a Stredné Slovensko
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 2000eur

Pre medzinárodnú obchodnú spoločnosť hľadáme Obchodno-technického zástupcu.

Náplň práce

  • rozvoj obchodu v pridelenom regióne
    - podpora existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov
    - vytváranie ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
    - vedenie záznamov o činnostiach v systéme CRM
    - mesačné vykazovanie obchodných výsledkov
    - spolupráca s produktovými manažérmi a poskytovanie spätnej väzby z trhu

Požiadavky zamestnania

  • min.stredoškolské vzdelanie- technické/elektrotechnické/strojárske
    - min. 5 rokov prax na podobnej pozícii (ideálne v obchodnej spoločnosti)
    - flexibilita, samostatnosť, ochota cestovať ku klientom
    - skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie a MaR sú výhodou
    - AJ- B2 (pre každodennú komunikáciu v písomnej a ústnej forme)
    - MS Word, Excel, PowerPoint- pokročilý
    - ochota príležitostne cestovať do zahraničia

Výhody

  • ročný bonus podľa splnených cieľov
    - dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek
    - sickdays - 2 dni za kalendárny rok
    - príspevok do DDS (3.pilier)
    - individuálna výuka angličtiny
    - príspevok na stravovanie vo výške 4,29 EUR
    - Vianočný darčekový poukaz
    - v kancelárii k dispozícii káva, čaj, dávkovač pramenitej vody
    - teambuilding akcie, externé školenie a pod.
    - služobné auto aj na súkromné účely
    - služobný laptop a mobil
    - možnosť kombinovanej práce kancelária- homeoffice

O klientovi

Medzinárocná obchodná spoločnosť

Veronika Krigovská