.NET Developer/ Banking- Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 7 000 Gross/ MD- Freelance

Rád by si pracoval ako  .NET Developer na komplexných riešeniach pre bankový sektor?

Pridaj sa do nášho Markets Technology tímu a podieľaj sa na projektoch v oblasti investičného bankovníctva a kapitalových trhov.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni medior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

Náplň práce

  • Integrácia back-end systémov banky, vrátane spracovávania dát a dátovej kvality
  • Splupráca s tímom na vývoji online platformy na obchodovanie s cennými papiermi
  • Aktívna účasť na definovaní a spresňovaní požiadaviek projektu v spolupráci s tímom
  • Kontinuálne zlepšovanie existujúcich riešení a implementácia inovatívnych prístupov
  • Implementácia komplexných riešení v .NET 8
  • Návrh a optimalizácia databázových štruktúr.

Požiadavky zamestnania

Požiadavky na zamestnania

Tech Stack

  • skúsenosť s vývojom v .NET 8.
  • C#
  • WCF
  • SQL, MSSQL/ PostgreSQL
  • REST Web Services
  • Git, Azure DevOps
  • XML, JSON

Nice to have

  • Kubernetes
  • JavaScript/ Typescript
  • Confluence, Kafka
  • Jenkins

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home office
  • Programy, online kurzy & workshops

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Veronika Mačuhová