Nenáročná práca s VZV - voľné víkendy, mzda 1400€/mesiac (práca vhodná len pre mužov)

Nástup Dohodou
Mzda 1 400€/brutto + 6,37€ finančný príspevok

Hľadáte prácu, kde by ste mohli získať skúsenosti v administratíve a naučiť sa ovládať VZV techniku? Ozvite sa nám, ponúkame prácu na 1 zmenu a pre záujemcov máme pripravený balík benefitov.

Náplň práce:

  • zapisovanie položiek do evidencie
  • obsluha VZV
  • rozdeľovanie práce do tímov
  • výpomoc pri nakládkach a vykládkach materiálu
  • Priprava materiálu k preprave podľa objednávky
  • Manipulácia s paletami pomocou paletových vozíkov

Požiadavky zamestnania

  • Čistý výpis z registra trestov
  • Zodpovednosť
  • Microsoft Excel - Mierne pokročilý

  • 1 zmenná prevádzka pondelok - piatok od 8:00 - 17:00 alebo 7:00 - 16:00
  • čerstvé ovocie a vitamínové balíčky
  • teambuildingové akcie
  • finančný príspevok na stravu 6,37€
Lapin Alexandra