Marketingový špecialista

Lokalita okres Trnava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1800 Eur - závisí od skúseností kandidáta

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti potravinárskeho priemyslu hľadáme Marketingového špecialistu so skúsenosťami!

Náplň práce

  • Príprava marketingovej stratégie, marketingového plánu a rozpočtu marketingových aktivít spolu s obchodným manažérom, obchodným tímom a regionálnym marketingovým koordinátorom,
    - Pomoc pri uvedení nového produktu na trh v súlade s predajnými a marketingovými plánmi a zásadami spoločnosti,
    - Koordinácia projektov podľa marketingového plánu - t.j. marketingové kampane na podporu B2B a B2C predaja (súťaže, zľavy, zákaznícke semináre a eventy, odborné prezentácie a semináre, reklama a pod.) a vyhodnocovanie ich účinnosti,
    - Spolupráca na tvorbe produktových listov,
    - Spolupráca na tvorbe produktových etikiet a obalov - zodpovednosť za výsledný grafický dizajn,
    - Orientovať sa v najnovších technológiách a digitálnom marketingu,
    - Príprava na prieskum trhu s cieľom nájsť trendy, požiadavky zákazníkov, preskúmať obchodné príležitosti,
    - Podpora obchodného marketingu,
    - Pravidelná príprava bulletinu,
    - Príprava marketingových kampaní a spolupráca s externými dodávateľmi,
    - Správa obsahu sociálnych médií,
    - Online mediálna komunikácia (Facebook, blogeri, webová stránka),
    - Spolupráca s PR a reklamnými agentúrami,
    - Digitálne marketingové aktivity na rôzne účely,
    - Držať krok s vývojom, trendmi a inováciami v marketingu,
    - Účasť na medzinárodných marketingových stretnutiach,
    - Týždenné, mesačné, ročné vykazovanie,
    - Príprava marketingových podujatí, spotrebiteľských súťaží, prezentácií, seminárov.

Požiadavky zamestnania

  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti marketingu/obchodu/potravín,
    - Prax min. 3 rok v oblasti marketingu, obchodu a online komunikácie,
    - Pokročilá znalosť MS Office, znalosť IS SAP je výhodou,
    - AJ na pokročilej úrovni (slovom aj písmom),
    - Vodičský preukaz skupiny B- aktívny vodič,
    - Dobrá znalosť marketingových nástrojov,
    - Orientácia na zákazníka a jeho potrebách,
    - Skúsenosti s budovaním dlhodobých partnerstiev so zákazníkmi,
    - Vedomosti o riadení značky - branding,
    - Skúsenosť s modernými technológiami v marketingu a tvorba marketingových kampaní,
    - Vysoká úroveň komunikačných a organizačných zručností,
    - Nezávislosť, spoľahlivosť, precíznosť, systematickoch,
    - Orientácia na moderné technológie a aktívita na sociálnych sieťach,
    - Proaktívnosť a zodpovednosť, pozitívny prístup k práci.

Výhody

  • Pružná pracovná dobu (s pevným úsekom 9:00 – 14:00 hod.),
    - Možnosť vykonávať prácu Homeoffice,
    - Rôznorodá a zaujímavá práca v príjemnom prostredí medzinárodnej rodinnej spoločnosti so 170 ročnou tradíciou,
    - Mzdové ohodnotenie s individuálnou variabilnou zložkou,
    - Balíček viacerých firemných benefitov (príspevok na DDS, 3 dni sick day počas roka, možnosť jazykového a odborného vzdelávania, firemné akcie, RELAX kupóny, jednorazové finančné bonusy pri rôznych pracovných a životných výročiach)
    - Mobilný telefón, notebook.

O klientovi

Spoločnosť pôsobiaca v potravinárstve.

Veronika Krigovská