Marketingový špecialista

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2.000€ brutto v závislosti od skúseností + 15 % variabilná zložka

Pre nášho klienta, nadnárodnú výrobno obchodnú spoločnosť v oblasti FMCG, hľadáme skúseného Marketingového špecialistu.

Náplň práce

  • Implementácia marketingových stratégii, sledovanie účinnosti a ich optimalizácia
  • Komunikácia a spolupráca s reklamnou agentúrou a ďalšími externými dodávateľmi
  • Tvorba a realizácia komunikačných kampaní na zvyšovanie povedomia o značke a podporu predaja, návrh mediamixu, meranie a vyhodnocovanie úspešnosti
  • Starostlivosť a optimalizácia zverenej časti portfólia
  • Uvádzanie nových produktov, podpora na trhu a ich vyhodnocovanie
  • Aktívne sledovanie trhu, konkurencie a vyhľadávanie nových príležitostí a inovácii
  • Analýza trhových dát, prieskumov a spracovanie prehľadov a prezentácii, príprava reportov z podkladov interného a externého prostredia
  • Príprava, spracovanie a úprava propagačných materiálov v spolupráci s reklamnou agentúrou
  • Výber potrebných dodávateľov pre realizáciu marketingových aktivít
  • Navrhovanie a organizácia účasti na podujatiach a výstavách, spolupráca s interným tímom a externými partnermi.
  • Príležitosť podieľať sa na rozvoji a budovaní pridelených značiek v oblasti potravín
  • Samostatná práca na zverených projektoch, plánovanie a riadenie podľa stanovených cieľov
  • Aktívna spolupráca a podpora obchodného oddelenia v súlade s marketingovou stratégiou
  • Administratíva spojená s marketingom

Požiadavky zamestnania

  • Preukázateľná prax na obdobnej marketingovej pozícii aspoň 5 rokov
  • Prax v oblasti FMCG - potraviny je veľkou výhodou
  • Vysokoškolské vzdelanie zamerané na marketing
  • Anglický jazyk - B2
  • Vodičský preukaz skupiny B/ aktívny vodič
  • Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti
  • Samostatná práca na zverených projektoch a úlohách
  • Zanietenie pre prácu s produktami
  • Aktívne sledovanie trendov
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita a kreativita
  • Zmysel pre detail
  • Práca s MS Office (Excel, PowerPoint) – pokročilý
  • Práca s Wordpress, Adobe design, Google Analytics – výhodou

Výhody

  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zaujímavé platové ohodnotenie + mesačná variabilná zložka
  • balík sociálnych benefitov pre zamestnancov
  • vernostný bonus
  • vianočný bonus
  • teambuildingové aktivity
  • multisport karta a ďalšie

Našim klientom je nadnárodno výrobno obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG (potraviny)

Iveta Šottníková