Manažér kvality

Lokalita okres Malacky
Nástup ASAP/ Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1.700 - 2.200€ brutto. Celková výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta

Hľadá sa skúsený kandidát v oblasti kvality v potravinárskom priemysle. Pracovná príležitosť je určená pre samostatného, cieľavedomého lídra s ukončeným vysokoškolským vzdelaním II. stupňa v odbore kvalita alebo potravinárstvo. Preukázať iniciatívu a proaktívny prístup ku každodenným úlohám je naším očakávaním.

Náplň práce

  • manažment auditov a kontrol: zodpovedný za riadenie interných a externých auditov systémov manažmentu kvality, bezpečnosti potravín, HACCP a dodržiavanie legislatívnych predpisov,
  • dokumentácia a smernice: manažuje a tvorí firemnú dokumentáciu, interné smernice a pracovné postupy,
  • stratégia a ciele kvality: aktívne sa podieľa na stanovení stratégie a cieľov spoločnosti z pohľadu kvality,
  • dodržiavanie postupov: zodpovedá za kontrolu a dodržiavanie pracovných a technologických postupov,
  • nápravné opatrenia: navrhuje nápravné a preventívne opatrenia na zvyšovanie kvality produkcie,
  • monitorovanie procesov: sleduje a navrhuje zlepšenia pre procesy v spoločnosti a monitoruje ukazovatele kvality,
  • školenia: riadi proces zaškoľovania novoprijatých zamestnancov a organizuje školenia o bezpečnosti potravín a technologických postupoch,
  • riešenie nezhôd a reklamácií: riadi procesy súvisiace s dodávateľskými, zákazníckymi a internými nezhodami a reklamáciami,
  • kontrola a rozvoj systému kvality: rozvíja, implementuje a kontroluje interný systém kvality výrobných procesov,
  • laboratórne činnosti: vykonáva kontroly kvality laboratórnych činností a senzorických testov, vrátane odberu vzoriek.

Požiadavky zamestnania

skusenosti riadiť kvalitu v potravinárskom priemysle,
poznanie ISO potravinárske normy na pokročilej úrovni,
identifikovať problémy a realizovať riešenia,
cit pre detail, zodpovednosť a samostatnosť,
profesionálny a dynamický prístup k práci,
preferuje sa vzdelanie v oblasti potravinárstva a skúsenosti s HACCP,
hard skills: zručnosť v riešení problémov, analytické schopnost,
soft skills: komunikačné zručnosti, tímová spolupráca.

Výhody

  • práca na plný úväzok v stabilnej firme,
  • možnosť rastu v rodinnej atmosfére,
  • zvýhodnené ceny produktov,
  • darčeky k sviatkom,
  • vitamínový balíček a každodenné ovocie,
  • firemné akcie a teambuildingy,
  • príspevok na ubytovanie a stravovanie,
  • príspevok do III. piliera a ďalšie výhody,
  • každý deň čerstvé ovocie.

Našim klientom je výrobna spoločnosť v potravinárskom sektore.

Peter Vyslúžil