L2 Support Engineer/ E-commerce - Slovakia

Lokalita Full-remote
Nástup ASAP
Typ Full time,Employment,Self employment
Mzda 2000€ + other Bonuses up to 2000€ on TPP/ or Freelance - IČO

Rád by si pracoval ako L2 Support Engineer a optimalizoval CI/CD pipelines pre efektívnejšie nasadenie?

Pridaj sa do nášho Support tímu a podieľaj sa na projektoch v oblasti správy a optimalizácie databáz, implementácie kontajnerizácie a zlepšovania CI/CD procesov. Budeš riešiť komplexné problémy s importom/exportom dát a optimalizovať výkon systémov s využitím Linux/Unix.

Náš klient je slovenská softvérová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a prevádzku riešení pre internetové obchody. S 5-členným tímom v roku 2024 ponúkajú svoj hlavný produkt - softvér pre e-commerce - ako službu (SaaS) spolu s dedikovanou serverovou infraštruktúrou, vyznačujúcou sa 99,99% uptimom. Ich riešenie, postavené na vlastnom frameworku, je rýchle, stabilné a neobmedzene rozšíriteľné, čo umožňuje vysokú mieru flexibility a škálovateľnosti. V súčasnosti prevádzkujú 20 projektov pre 15 klientov na rôznych európskych trhoch.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni medior/senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

Náplň práce

  • Riešenie pokročilých klientskych tiketov so zložitými technickými problémami
  • Optimalizácia CI/CD pipelines pre efektívnejšie nasadenie
  • Správa a optimalizácia importov/exportov databázy MariaDB
  • Implementácia a správa Docker kontajnerov na zlepšenie infraštruktúry
  • Riešenie nezrovnalostí pri importe/exporte dát z externých systémov

Požiadavky zamestnania

 Tech Stack

  • PHP
  • Linux/Unix OS
  • SQL
  • Docker/Kubernetes

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, full-remote

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Leonard Bencz