Kuchár do prevádzky so štýlovou atmosférou a vynikajúcimi gastronomickými zážitkami. Dlhodobá brigáda!

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 10,00€ brutto/hod.

Hľadáme kuchára do našej prevádzky, ktorá ponúka zákazníkom jedinečné prostredie a chutné jedlá, ktoré sa stávajú obľúbenými nielen pre svoj vzhľad, ale aj chuť.

Náplň práce

  • Príprava a varenie jedál podľa menu a špeciálnych požiadaviek
  • Zabezpečovanie kvality a estetickej prezentácie podávaných jedál
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v kuchyni v súlade s hygienickými normami
  • Dodržiavanie postupov HACCP a bezpečnostných predpisov
  • Spolupráca s tímom na zabezpečenie efektívneho chodu kuchyne

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosti s prácou kuchára, ideálne v kaviarni alebo reštaurácii - možnosť zaučenia
  • Schopnosť pracovať v rýchlom tempe
  • Kreativita a vášeň pre gastronómiu
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
  • Potravinársky preukaz

Výhody

  • Príjemné pracovné prostredie v atraktívnej lokalite
  • Príležitosť pracovať v dynamickom a kreatívnom tíme
  • Možnosť profesionálneho rastu a kariérneho rozvoja

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná, je dynamická a inovatívna spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie vysokokvalitných služieb v oblasti kaviarenského priemyslu. Spoločnosť bola založená s cieľom priniesť na slovenský trh jedinečný a nezabudnuteľný zážitok z návštevy kaviarne, ktorý kombinuje prvotriedne služby, vynikajúce jedlo a nápoje s moderným a príjemným prostredím.

Bc. Barbara Dupejová