Kedy keď nie teraz? Poď si zarobiť na vianočné darčeky. Peniažky každý týždeň!

Nástup dohodou
Mzda 5,50€/hod. + príplatky za prácu cez víkend

Hľadáš prácu, kde by si mohol/mohla nastúpiť okamžite a ihneď zarábať? Ozvi sa nám, ponúkame ti brigádu v pokladni s týždenným vyplácaním. Ide o dlhodobú brigádu, kde si zmeny plánuješ vopred. Ak máš nejaké otázky alebo potrebuješ ďalšie informácie, neváhaj nás kontaktovať.

Náplň práce:

  • práca v pokladni
  • starostlivosť o tovar a kontrola kvality
  • komunikácia so zákazníkmi

Zmeny: 8 hodinové, ponúkame možnosť pracovať aj počas víkendov, kedy je výhodný príplatok

Požiadavky zamestnania

  • 18+ rokov
  • platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (pomôžeme Vám s jeho vybavením)
  • čistý výpis z registra trestov (vybavíte na počkanie na ktorejkoľvek pošte)

Výhody

  • týždenné vyplácanie
  • zabezpečené bezplatné školenie
  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
  • možnosť výberu zmien
  • práca je vhodná aj pre študenta alebo absolventa

O klientovi

Obchodný potravinový reťazec

Klačanová Nikola