Jesenný nábor otvorený! Vodič VZV - Ponuka je s ubytovaním a priemernou mzdou 1500 €

Nástup dohodou/ihneď
Mzda 1241.50€ + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve), priemerne si zarobíte 1500€ brutto

Máš prax s VZV, ale chýba ti platný preukaz? Ozvi sa nám, hľadáme záujemcov o prácu v sklade a úspešným kandidátom pomôžeme s obnovením platnosti preukazu na VZV. Zaujala ťa ponuka? Čítaj ďalej! Pre všetkých úspešných kandidátov zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave a koordinátora, ktorý sa o vás postará. Nástup je možný IHNEĎ ale aj k prvému nasledujúceho mesiaca.

Náplň práce:

  • obsluha VZV a ťahača CXT
  • preprava materiálu na montážnu linku
  • nakladanie a vykladanie paliet s tovarom

Práca na 3 zmeny

Požiadavky zamestnania

  • preukaz VZV (vieme vybaviť)
  • dobrý zdravotný stav

Výhody

  • zabezpečíme Vám UBYTOVANIE
  • ponúkame BONUSY: dochádzkový a motivačný
  • vyplatíme Vám ZÁLOHU na mzdu
  • stravné vo forme finančného príspevku na tvoj účet
  • vyplácame PRÍPLATKY za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok
  • obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov na VZV
  • nováčikov zaškolíme v tréningovom centre

DHL Exel Slovakia s.r.o., spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Sodomka Martin