Otvorená pozícia: montážnik vozidiel. Reagujte čo najskôr, priemerná mzda 1.650€/mesiac..

Nástup dohodou / ihneď
Mzda 1650 €/mesiac

Hľadáte prácu, môžete pracovať na 3 zmeny a chcete zarobiť zaujímavé peniaze? Ozvite sa, máme pre vás ponuku práce na výrobnej linke na rôznych úsekoch v Bratislave u atraktívneho zamestnávateľa. Zaškolený budete v školiacom stredisku a pre úspešných uchádzačov máme pripravený celý balík benefitov.

Náplň práce:

  • montáž dielov do áut
  • práce na rôznych úsekoch
  • montáž interiérových častí

Požiadavky zamestnania

  • manuálna zručnosť
  • ochota učiť sa nové veci

Výhody

  • zmluvná DOPRAVA do práce
  • možnosť UBYTOVANIA
  • dovolenkový príspevok
  • vianočný príspevok
  • bezhotovostné STRAVOVANIE
  • rôzne bonusy
  • ponuka vhodná pre ABSOLVENTA (zaučíme vás)
Lapin Alexandra