Java programátor

Lokalita okres Trnava
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda od 2100 Eur

Hľadáme Java programátora pre IT spoločnosť.

Náplň práce

  • samostatná programátorská práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
    - obhajoba a prezentácia výsledkov
    - štúdium najnovších technológií v obore a ich aplikovanie na zverené projekty
    používané technológie:
    - Docker, Docker Swarm
    - architektúra mikroslužieb
    - základ tvorí Spring, Spring Boot ...
    - Front-end vo frameworku Angular, RxJs, NgRx
    - pre vývoj používame vývojárske technológie a nástroje - IntelliJ Idea, Eclipse IDE,
    Git, Jenkins, Maven
    - naše produkty bežia s podporou Elastic Stack, Prometheus, Greylog, Traefik
    - databázy MSSQL, Oracle alebo PostgreSQL+PostGIS

Požiadavky zamestnania

  • skúsenosť s vývojom web aplikácií na platforme Java, JavaEE minimálne 3 roky
    - skúsenosť s Spring, Hibernate minimálne 3 roky
    - skúsenosť s HTML, Javascript frameworkom (Angular, React, Vue) minimálne 2 roky
    - samostatnosť
    - chuť používať nové technológie
    - tímovú prácu
    - analytické a logické myslenie
    - zodpovednosť za odovzdané výsledky

  • dynamická práca v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
    - využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
    - príležitosť k odbornému rastu a jazykové vzdelávanie
    - mentoring pre zvládnutie role tíme
    - flexibilná pracovná doba
    - možnosť práce z domu
    - každoročná odmena po odpracovaní min. 12 mesiacov
    - systém zdravých benefitov
    - common club - relax/rehab miestnosť priamo na pracovisku
    - občerstvenie na pracovisku
    - kafetériu zdravých benefitov
    - firemné akcie a teambuildingy

O klientovi

IT spoločnosť

Veronika Krigovská