Hlavný účtovník

Lokalita okres Trnava
Nástup 1.9.2024
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda od 2200Eur

Pre nášho klienta hľadáme Hlavného účtovníka.

Náplň práce

  • spracovanie miezd a personalistiky pre cca 20 zamestnancov.

    -Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva.

    - Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky.

    - Určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva.

    - Pripravovanie podkladov pre reporting nadriadenému.

    - Metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou.

    - Príprava podkladov pre vypracovávanie audítorských a ratingových hodnotení.

Požiadavky zamestnania

- Vzdelanie- Ekonomiké zameranie
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)- ovládanie slov i písmom je podmienkou
- Podvojné účtovníctvo - Expert
- Mzdové účtovníctvo - Expert
- Balík Microsoft office - Pokročilý
- VP sk. B
- 5 ročná prax
- Znalosť práce v SW Pohoda- výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- Schopnosť riešiť problémy v dynamickom tíme
- Dobré komunikačné zručnosti a tímová spolupráca
- Ochota učiť sa nové zručnosti a flexibilita v prostredí strednej medzinárodnej spoločnosti

Výhody

- Možnosť práce z domu/ HO
- Koncoročné odmeny pri dosiahnutí plánovaného HV
- Multisport kartu pre voľnočasové aktivity

O klientovi

Obchodná spoločnosť

Veronika Krigovská