Hľadáme pomocnú silu do kuchyne.

Lokalita Bratislava
Nástup Ihneď/dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 5€/ hod. brutto

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka na pozíciu pomocnej sily v kuchyni. Predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou, dôležitá je chuť pracovať a tímový duch. Ponúkame stabilnú prácu v priateľskom kolektíve.

Náplň práce

- pomocné práce podľa zadelenia v kuchyni
- čistenie a lúpanie zeleniny, ovocia a podobne
- umývanie zeleniny a ovocia
- prichystávanie potravín
- práca v sklade s potravinami

Pracovná doba:
Po- Pia 11:00-16:00

Požiadavky zamestnania

- nutný potravinársky preukaz
- zodpovednosť a samostatnosť
- chuť pracovať

Výhody

- priateľský kolektív
- podpora zo strany nadriadených pracovníkov
- práca na jednu zmenu
- čisté pracovné prostredie
- možnosť získania cenných skúsenosti v oblasti gastronómie

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná, je občianske združenie, ktoré zastupuje záujmy rodičov a podporuje vzdelávací proces Spoločnej nemecko-slovenskej školy v Bratislave. Združenie zohráva kľúčovú úlohu pri organizovaní školských aktivít, zabezpečovaní spolupráce medzi rodičmi, učiteľmi a vedením školy a vytváraní priateľskej atmosféry na škole.
Bc. Barbara Dupejová