Finance Team Leader

Lokalita okres Hlohovec
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 1800 Eur

Pre výrobnú spoločnosť hľadáme Finance teamleadera.

Náplň práce

  • Vedenie účtovného tímu.
    - Kontrola dodržiavania zásad riadnych účtovných a daňových predpisov vrátane riadneho archivovania.
    - Včasná tvorba mesačných a ročných účtovných závierok a ich príprava.
    - Zodpovednosť za včasné vytvorenie a predkladanie všetkých mesačných výkazov daňovému úradu.
    - Pravidelné finančné plánovanie (krátkodobé a strednodobé) a administratíva
    - Kontaktná osoba pre finančného manažéra a finančného riaditeľa v oblasti účtovníctva.
    - Plánovanie a koordinácia úloh členov tímu, ako aj vedenie výročných stretnutí zamestnancov.
    - Spolupráca s daňovými poradcami a audítormi.
    - Pôsobí ako zástupca finančného manažéra.
    - Monitorovanie investícií.
    - Skladové výkazníctvo (minimalizácia opráv zásob a zabezpečenie správneho ocenenia zásob).

Požiadavky zamestnania

  • VŠ v odbore ekonómia
    - 5 rokov skúseností v účtovníctve
    - MS Office (Excel, Word, Outlook) a ERP systému Dynamic NAV/Dynamics AX
    - Anglický jazyk- C1
    - Vodcovské schopnosti
    - Organizačné schopnosti
    - Znalosť účtovných zásad podľa IFRS
    - Znalosť konsolidácie
    - Znalosť softvéru IBM COGNOS
    - Nemecký jazyk- výhodou
    - Analytické schopnosti
    - Orientácia na zákazníka
    - Asertivita
    - Zodpovednosť
    - sebadisciplína
    - tímová práca
    - Flexibilita
    - lojálnosť

Výhody

    1. plat
      - každoročné prehodnocovanie mzdy
      - stravné lístky v hodnote 4,85€ v čistom
      - flexibilná pracovná doba (38,5 hodín / týždeň)
      - home-office
      - firemné podujatia
      - jazykové kurzy a iné vzdelávanie
      - čerpanie nadčasov cez náhradné voľno
      - vecné dary

O klientovi

výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská