Business Analyst/ Banking- Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 7 000 Gross/ MD-Freelance

Rád by si pracoval ako  Business Analytik v oblasti Depozit v bankovom sektore?

Pridaj sa do nášho tímu a podieľaj sa na projektoch v oblasti Digitálnej transformácii banky a vývojoch aplikácií pre internetové a mobilné bankovníctvo.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni medior/ senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

Náplň práce

  • Business analýza a design nových nových produktov a aplikácií v podnikovom bankovníctve
  • Podrobná IT analýza a návrh nových funkcií pre interné a externé aplikácie
  • Spolupráca na vývoji business špecifikácií a návrhu architektúry riešenia, vrátane integrácie s inými bankovými systémami
  • Príprava zadaní pre IT analytikov a vývojárov a spolupráca na vývoji systému
  • Tvorba a správa dokumentácie riešenia
  • Analýza a riešenie požiadaviek na zmenu systému
  • Spolupráca na príprave a realizácii testovania nových a zmenených funkcií systému

Požiadavky zamestnania

  • Znalosť Business analýzy a spracovávania požiadaviek pre vývoj v bankovom sektore
  • Skúsenosti s integráciou a modelovaním tokov v integračne zložitom prostredí
  • Schopnosť pri analýze vytvárať zadania s technickým presahom pre vývojársky tím

Tech Stack

  • JIRA, Confluence
  • Enterprise Architect
  • SQL
  • Figma, Miro
  • Anglický jazyk/ C1

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home office
  • Programy, online kurzy & workshops

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Veronika Mačuhová