Brigáda na poobedné zmeny v Moste pri Bratislave (obec) - pokladňa/ dokladanie - týždenné vyplácanie

Nástup dohodou / ihneď
Mzda 5,40€ brutto/ hodina + víkendové príplatky podľa Zákonníka práce

Brigáda v Moste pri Bratislave (obec) - pokladňa/ dokladanie v obchodnom reťazci.

Náplň práce:

  • pokladňa v obchodnom reťazci
  • dokladanie tovaru
  • ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného
  • Poobedné zmeny od 13,00-20,30 hod. - úprava času možná

Požiadavky zamestnania

  • 18+
  • potravinársky preukaz
  • skúsenosti s prácou v reťazci i na pokladni vítané

Výhody

  • možnosť výberu dní a časov zmien
  • priamo v Moste pri Bratislave
  • týždenné vyplácanie
  • celoročná brigáda, možný aj prestup do kmeňa spoločnosti
Žiaková Helena