BE vývojár

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 1900 EUR/ mesiac, v závislosti od skúseností

Hľadáme talentovaného vývojára/vývojárku, ktorý by vytváral riešenia, ktoré pomôžu klientom aj interným zamestnancom. Pomôž pri budovaní bankovej aplikácie tým, že prinesieš svoje schopnosti, skúsenosti a nápady.

Spolupráca s produktovými špecialistami, analytikmi, vývojármi, profi testermi, ale aj s odborníkmi na architektúru.

Náplň práce

  • Konzultácie s analytikmi a architektmi k navrhovaným riešeniam
  • Samostatný vývoj podľa požiadaviek a špecifikácie
  • Podieľanie sa na technologickom rozvoji aplikácie
  • Riešenie problémov a incidentov

Požiadavky zamestnania

  • Spring, Spring Boot
  • REST integráciu
  • GIT
  • Java/Kotlin
  • SQL

Výhodou sú skúsenosti s:

  • Microservices architecture
  • Kibana
  • Kafka
  • Grafana
  • CI/CD
  • Liquibase
  • Docker
  • Event driven development

Výhody

  • 13. ty plat a ročný bonus
  • extra odmeny za úsilie navyše.
  • stravné 8EUR v plnom rozsahu, a to aj v dňoch keď dovolenkujete
  • odporučenie nových kolegov a kolegyne s odmenou až do 1000€
  • príspevok na radosti 264€ ročne
  • príspevok do III. piliera
  • dovolenka až o 5 dní navyše
  • voľný deň - pre rodiča budúceho prváčika pri jeho/jej prvom školskom dni, pri darovaní krvi, pri nadštandardnej zdravotnej prehliadke
  • psychologická podporu, prostredníctvom linky pomoci pre našich zamestnancov
  • Multisport aj UpBalansea karta
  • workshopy, ktoré pripravujeme spolu s platformou SEDUO
  • „Lucky“ time.

O klientovi

Prémiová banka.

Matej Kováč
Matej Kováč
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná