Azure OpenAI Engineer

Lokalita Praha
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Podľa individuálnych skúseností kandidáta

Hledáme zkušeného AI Engineera, který bude součástí expertního týmu Cloud architektů a inženýrů se zaměřením na Azure. Úkolem bude přispět k budování AI platformy, která kromě automatizace interních procesů povede k lepší zákaznické zkušenosti interních ale i zákaznických systémů.

Náplň práce

  • Aktuální technologie a inovace s důrazem na Cloud řešení
  • Vytváření nových produktů a řešení v oblasti financí
  • Úzká spolupráce s ostatními členy technických i obchodních týmů

Požiadavky zamestnania

  • Máš hands-on zkušenosti v prostředí Azure Cloudu, provozováním služeb, síťovou integrací a řízením oprávnění RBAC s využitím Entra ID
  • Máš Hands-on zkušenosti s nasazením a administrací Azure AI služeb.
    Důležité jsou zejména Azure Open AI, Azure AI Search (Cognitive Search), Azure AI Speech analytics, Azure AI Document Intelligence
  • Máš velmi dobrý přehled o možnostech zabezpečení výše uvedených AI služeb
  • Umíš programově testovat funkčnost služeb s využitím RestAPI
  • Orientuješ se v oblasti GRC & IT SEC spojenou s AI v kontextu EU regulace a jsi připraven pracovat v souladu s etickými a regulatorními normami při využívání AI technologií v bankovním sektoru
  • Umíš pracovat s GitHub & GH Actions a s využitím GitOps principů řídit prostředí
  • Kontinuálně se zajímáš o rozvoj Azure AI služeb z pohledu nových funkčností, možností využití a zabezpečení
  • Jsi komunikativní a bude Tě bavit spolupráce s týmy napříč bankou
  • Máš analytické a řešitelské schopnosti pro rychlé identifikování a řešení technických výzev

Z důvodu úzké spolupráce s AI Center of Excellence se Ti hodí, ale není podmínkou:

  • Přehled v oblasti Generative AI
  • Zkušenosti s trénováním modelů AI Document Intelligence a práce s Document Intelligence studio
  • Zkušenost s prompt engineeringem a návrhem AI řešení v Azure prostředí
  • Zkušenost se zpracováním a analýzou textu a hlasových dat s pomocí Azure Speech Services (speech-to-text and text-to-speech)
  • Zkušenost se zpracováním a analýzou strukturovaných a nestrukturovaných dat pomocí Azure AI Search (Congnitive Search)
  • Umíš programovat v Python, R, Java

  • Výhodou bude, pokud nám nabídneš:

    • AI-102, AZ-104 Azure certifikace
Matej Kováč
Matej Kováč
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná