Azure Cloud Security Engineer

Lokalita Praha
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Podľa individuálnych skúseností kandidáta

Hledáme zkušeného Cloud security inženýra, který bude součástí expertního týmu Cloud architektů, vývojářů a inženýrů se zaměřením na Azure. Tvým úkolem bude přispívat k budování platformy cloudových řešení pro provoz systémů a aplikací.  To také zahrnuje implementaci a správu bezpečnostních opatření a politik, které chrání aplikace, úložiště dat, síťové komunikace a další prvky infrastruktury v Azure včetně bezpečnostních standardů pro vývoj Cloud native řešení.

Náplň práce

  • Inovace s důrazem na Cloud řešení
  • Vytváření nových produktů a řešení v oblasti financí
  • Úzká spolupráce s ostatními členy technických i obchodních týmů

Požiadavky zamestnania

  • Expertní zkušenosti s návrhem a aplikací bezpečnostních nastavení s využitím Azure Policy
  • Expertní zkušenosti s konfigurací sběru auditních informací v Azure, jako jsou diagnostic settings, activity log atd.
  • Expertní zkušenosti s analýzou auditních dat v azure za pomocí Kusto Query Languague
  • Expertní znalosti s implementací a provozem Azure Defender pro Azure PaaS služby
  • Znalost Posture management, schopnost analyzovat výstupy a navrhovat technicko-bezpečnostní opatření pro řešení non-compliance nálezů
  • Hands-on zkušenosti v prostředí Azure cloudu, provozování služeb, síťovou integrací a řízením oprávnění RBAC s využitím Entra ID
  • Znalost práce s GitHub & GH Actions a s využitím GitOps principů řídit prostředí
  • Skriptování a práca s Terraform
  • Znalost principů nativní autentizace a autorizace v Azure
  • Znalosť vizualizace pomocí logických diagramů navrhované bezpečnostní koncepty

Výhodou bude:

  • AZ-104, AZ-500 Azure certifikace
  • Praktické zkušenosti práce s Prisma Cloud Security Posture Management
  • Další bezpečnostní certifikace
  • Praktické zkušenosti s dalšími produkty z rodiny Azure Defender pro Cloud popř. Azure Sentinel
  • Přehled o platformě AKS z pohledu bezpečnostních patternů a možností jejich řízení, včetně řízení bezpečnosti na úrovni hostovaných aplikací
Matej Kováč
Matej Kováč
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná