Asistent/ka audítora - junior

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 1.350 EUR brutto

Pre nášho klienta, renomovanú nadnárodnú poradenskú a audítorskú spoločnosť, hľadáme mladých kolegov na pozíciu Asistent/ka audítora - junior. Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov vysokej školy s ekonomickým zameraním.

Náplň práce

  • účasť na auditoch v národných a medzinárodných spoločnostiach zostavujúcich účtovnú závierku v súlade so slovenskými účtovnými predpismi, IFRS, prípadne podľa iných skupinových pravidiel,
  • účasti na iných špecificky zameraných auditoch ako aj rôznych účtovno-daňových poradenských projektoch (napr. due diligence),
  • príprava pracovnej dokumentácie a komunikácia s klientom,
  • pracovné cesty v rámci Slovenskej republiky, výnimočne aj do zahraničia,
  • spolu so skúsenými audítormi riešenie komplexných zadaní (napr. aj v spolupráci s kolegami z oddelení daňového a/alebo právneho poradenstva).

Požiadavky zamestnania

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s ekonomickým zameraním
  • Nemecký jazyk - stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • prax v oblasti auditu a účtovníctva 1-2 roky je vítaná, no nie je podmienkou, pozícia je vhodná aj pre absolventa
  • Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Teams - Pokročilý
  • vodičský preukaz skupina B, aktívny vodič
  • logické a analytické myslenie
  • výborné komunikačné schopnosti
  • orientácia na klienta
  • tímový duch
  • chuť vzdelávať sa
  • ochota absolvovať služobné cesty za klientmi vrámci SR

Výhody

  • príjemné a moderné pracovné prostredie v centre mesta,
  • flexibilný pracovný čas a skrátený pracovný týždeň v letných mesiacoch,
  • finančný príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, pri životných a pracovných výročiach,
  • možnosti ďalšieho vzdelávania, medzinárodné školenia a zdokonaľovania sa v cudzích jazykoch,
  • pravidelné teambuildingové aktivity (výlety, lyžovačky, turistika, splav, ...),
  • mladý a dynamický kolektív, príjemná pracovná atmosféra a zábava aj v náročnom období.

Našim klientom je nadnárdná poradenská a audítorská spoločnosť.

Iveta Šottníková