Angular Developer/ Banking - Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 7 000 Gross/ MD-Freelance

Rád by si pracoval ako Angular Developer pre bankový sektor?

Pridaj sa do nášho tímu a podieľaj sa na vývoji bankových aplikácií pre komerčné bankovníctvo.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni medior/ senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikácií s využitím frameworku Angular
  • Integrácia s back-endovými systémami prostredníctvom OpenAPI a využívanie mock serverov
  • Nasadzovanie a prevádzka aplikácií v cloudovom prostredí
  • Spolupráca s ostatnými tímami vývojárov a analytikov

Požiadavky zamestnania

Tech Stack

  • Angular
  • OpenAPI a mock servery
  • Jenkins, ArgoCD
  • PostgreSQL
  • Figma
  • PHP (Laravel framework)
  • Vue.js

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba, možnosť home office
  • Programy, online kurzy & workshops

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Františka Sviatková